הסיפור של המזווה

קצת עלי

אני מורן, אמא לשתי קטנטנות, עובדת במשרה מלאה, וחובבת בישול בריא. חשוב לי שנאכל אוכל ביתי בריא ומזין, אבל אין לי את הזמן להסתובב ולמצוא את המצרכים הרלוונטיים בחנויות מתמחות, ונמאס לי לשלם כפול או יותר מזה בסופר על המוצרים האלה רק כי זה מה יש, אז עשיתי מעשה, ופתחתי את החנות הזו, המזווה.

כאן שמתי לעצמי למטרה לאפשר לכל מי שאוכל בריא מדבר אליו, לקנות את המוצרים של "הביוקר", אבל לא ביוקר, להזמין מתי שנוח לכם, ושיגיעו הביתה בקלות (בלי לדאוג לפקקים, חניה, לרדוף אחרי הילדים, וכו').

מעולם לא חשבתי שאמכור אגוזים :) . אבל הדברים מתגלגלים לפעמים בצורה מעניינת: אני עובדת ביומיום בהייטק, ובלילות מתעסקת באהבה האמיתית שלי שהיא הבלוג שלי (מתכונים בריאים וזריזים מן הצומח). בגלל ההתעסקות האינטנסיבית באוכל, התחלתי לבחון ביתר תשומת לב את החשבונות מהסופר, עשיתי כמה השוואות, והבנתי שיש לי שתי אופציות: או לשלם בסופר ביוקר על המוצרים שאני נוהגת להשתמש בהם על בסיס יומויומי, או לכתת רגלי בין שוקים (עבור האגוזים), חנויות טבע (עבור הקטניות והדגנים), חנויות מתמחות (עבור הקמחים) וכולי, ולמצוא בכל אחד מהם את המחיר הטוב ביותר. מאחר שאפילו ביישוב שלי אני משתדלת לא לעצור יותר מבסופר (עוד עצירה זה אומר שוב להוציא מהסלקל, יד אחת לגדולה ועל היד השנייה התינוקת, וחזרה לאוטו, לשים בסלקל.. הבנתם, לוקח זמן מיותר שאותו אני רוצה לבלות עם המשפחה שלי), החלטתי ללכת על אפשרות שלישית, שזה החנות הזו, ששמה לעצמה מטרה לאפשר לכל מי שרוצה להשיג את המוצרים האלה, למצוא אותם במקום אחד מרוכז, במחירים תחרותיים, עם משלוחים לכל הארץ, ושירות כמו שאני רוצה לקבל בתור לקוחה.

מה תמצאו כאן?

כל מה שאפשר לאחסן ב"מזווה" בריא, מאגוז ועד תמר. מה זה אומר? אגוזים וזרעים, פירות יבשים, קמחים מיוחדים (חומוס, תרס, אורז, טף, כוסמין ועוד), קטניות ודגנים למיניהם, אטריות (עם ובלי גלוטן) ממתיקים טבעיים בלבד (ללא סוכר מעובד) כמו סירופ מייפל טהור, סילאן, אגבה וכו', חמאות אגוזים למיניהן כמו חמאת שקדים, חמאת פיסטוקים, טחינה וכולי, חומרי גלם לשוקולד ולאפייה, תחליפי חלב, ומוצרים מיוחדים נוספים שעושים את המטבח הבריא קצת יותר מזין וטעים. ככה שבעצם את כל ה"יבשים" תוכלו לקנות כאן, ונשאר לכם רק להשלים את ה"רטובים" בסופר או אצל הירקן הקרוב אליכם.

מה מיוחד כאן?

זו לא עוד חנות טבע.

אני מאמינה ומיישמת איכות, שירות ומחיר.

מוצרי התפזורת שלנו נבחרים בקפידה וכל אחד מהם הוא הטוב ביותר מאותו הסוג, הם נשמרים בקירור, ללא מגע של עוברי אורח (כך שנקיים יותר!) ונארזים בחדר מיוחד.

השירות שלנו שם את הלקוח וחווית הקנייה בראש, החל מעיצוב האתר, שהושקעו בו חודשים של עבודת איפיון ופיתוח כדי שיהיה ידידותי כמו שהוא היום, דרך המשלוחים וכלה בטיפול לאחר המשלוח.

המחירים מדברים בעד עצמם, תעשו השוואה ותיווכחו בעצמכם.

בנוסף, תמצאו כאן מתכונים רלוונטיים למוצרים בחנות מהבלוגים המובילים ברשת, אלו מתכונים שניסיתי בעצמי ואני יכולה להמליץ שהם יוצאים טוב, תקבלו מידע מקיף על כל מוצר וערכיו התזונתיים שנכתבו ע"י יועצת לתזונה טבעית, טיפים לאיחסון ומה כדאי להכין עם המוצר.

מה שמנחה אותי זה איכות, מחירים הוגנים, ושירות טוב בדיוק כמו שאני רוצה לקבל בתור לקוחה, כי זו לא עוד חנות, זה הבית שלי, זו האג'נדה שלי, וזו הדרך שלי להנגיש את התזונה הבריאה לכל בית.