עלות משלוח, מקרית שמונה עד למצפה רמון והסביבה:

משלוח עד 290 ש"ח, בעלות של 25 ש"ח. משלוח מעל 290 ש"ח בחינם!!

איסוף עצמי מכפר סבא, בחינם.

זמני משלוח:

הזמנות שנכנסות עד 12 בצהריים יגיעו לרוב אחרי יום עד שלושה ימי עסקים לערים הגדולות. למקומות קטנים ייתכן ויקח עוד כמה ימי עסקים. השליחים עושים כמיטב יכולתם לחלק כל חבילה הכי מהר שניתן, אך לפעמים ישנם עיכובים שתלויים בכביש.

הזמנות שנכנסו אחרי 12 בצהריים יתעכבו בעוד כיום עסקים.

אם ניתן להשאיר את המשלוח ליד דלת הבית שלכם, אני ממליצה על האופציה הזו. לחילופין, ניתן לתת את הכתובת בעבודה, או במקום בו אתם נמצאים בשעות היום. השליח יתקשר אליכם כשיתקרב לאיזור של הכתובת שנתתם, אם לא תהיה תשובה הוא ימשיך הלאה והמשלוח עלול להתעכב בעוד יום או יותר, לכן אם אתם לא בטוחים שתהיו זמינים רצוי לתת מספר נוסף של מישהו שיכול לענות ולתאם את קבלת המשלוח עבורכם. *שימו לב! באיזור השרון החלוקה היא בשעות אחר הצהריים והערב!

אין באפשרותנו לתזמן מראש משלוחים.

אם ניתן להשאיר ליד הדלת אנא ציינו זאת בהערות למשלוח.

אם ברצונכם לעדכן חלק מהפרטים שנתתם עבור המשלוח, כתבו לנו ל info@hamezaveh.co.il

אם בחרתם באופציה של "איסוף עצמי", ההזמנה תהיה מוכנה בערב של אותו היום עבור הזמנות שנכנסו עד 12 בצהריים, או למחרת החל משמונה בבוקר עבור הזמנות שנכנסו אחרי 12 בצהריים. כתבו לנו ל- info@hamezaveh.co.il או התקשרו ל- 0584885012 כדי לתאם את האיסוף.

אנחנו עושים כל שביכולתנו כדי לוודא שהמשלוח מגיע אליכם במצב טוב, ללא כל פגמים, ותוך כדי שירות מעולה. באם נתקלתם בכל בעיה, עם המוצרים או עם השליחים, נשמח מאוד שתיידעו אותנו כמה שיותר מהר כדי שנוכל לטפל. לכל שאלה או בקשה, כתבו לנו ל- info@hamezaveh.co.il או התקשרו ל- 0584885012, ונעשה הכל כדי לעזור.